Evimin Küçük Erkeği Sana Borçluyum Diyor Oğluna Siktiriyor

Reagan (Foxx) eve geç döner ve acımasız ev sahibi Jack Remington (Dick Chibbles) tarafından kapı eşiğinde karşılanır ve onunla yüzleşir ve ona “Arka kapı kızlarından” biri diye alaycı sözler söyler. Korkutucu, alaycı ve bakışları onu titretiyor ama sonunda asıl meseleye gelip kirayı talep ediyor.

Dört ay borçludur ve kaba adam onun evine girmesini engeller, ardından cinsel yaklaşmaya başlar, ancak Reagan, üvey oğlu Ricky (İspanyol) tarafından tehditkar adam tarafından öpülmekten kurtarılır. Yorgundur ve Ricky’ye sorunlarını daha sonra anlatmayı erteler, uzun bir günün ardından bitkin düşer.

Gece geç saatlerde, tatlı ve çok özenli üvey oğlu odasına onun için bir bardak suyla durduğunda, yatağında bir dergi okuyarak dinlenirken. Annem kirayı ödeyemediğini, ancak ödemeye yardımcı olmak için işte fazladan vardiya aldığını açıklıyor. Ricky, para biriktirmek için tek yatak odalı bir daireye taşınmalarını önerir, ancak Reagan, evlerini terk ederek tüm mutlu anılarını bırakmak istemediğini vurgular.

Üvey oğlu oldukça korumacı ve Remington için şöyle diyor: “Sana bir daha dokunursa ona ‘ilgileneceğim'”. “Güçlü bir kadın olduğumu ve kendi başımın çaresine bakabileceğimi unutuyor gibisin” diye yanıtlıyor. “Seninle ilgileneceğim” diye ısrar ediyor. Anne “Babana çok benziyorsun” der ve onu şehvetle öper, sonra özür diler ve daha iyi düşünüp yatağına gitmesini emreder. Ricky, “Sadece seninle yatmak istiyorum – senin yanında olmak istiyorum”, diye yalvarır. Ama annem hiçbirini içmiyor ve o ne yazık ki yalnız uyumak için ayrılıyor.

Daha sonra Reagan, elinde bir dosyayla ve Ricky’ye seslenerek şaşkın bir şekilde eve gelir. Kiralarını nasıl ödediğini merak ediyor ve “Birikimlerimi kullandım” diyor. Diyor ki: “Bana hiçbir borcun yok – Ben sana borçluyum. Benim için yaptıklarının bedelini sana asla ödeyemeyeceğim”.

Kanepede otururken açıklıyor: “Yarın Bay Remington ve bir avukatla toplantım var ve bir kira sözleşmesi imzalayacağız. Burası bir gün bizim olacak. Onunla bir daha uğraşmak zorunda kalmayacaksın”, diye garanti veriyor. Reagan kendinden geçmiş durumda ve Ricky devam ediyor: “Babam bunu isterdi. Bundan sonra seni koruyacağım. Ben evin erkeğiyim”. “Sen benim küçük erkeğimsin ve seni seviyorum” diye yanıt verir ve tekrar tekrar öpüşürler, dillerini kilitlerler. Tabu sahnesinin ortaya çıkışını izleyin…
Reagan Foxx 2023 pornoları izle

Bir yanıt yazın