Penny Barber – Annenin Bir Erkeğe İhtiyacı Var, Missax izle

[MissaX] Penny Barber – Annenin Bir Erkeğe İhtiyacı Var (2023)

Juan (Loco), annesinin (Penny Barber) yoga matında esneme egzersizleri yapmasını izliyor ve onu memnun etmek için sabırsızlanıyor, ona bir havlu ve bir bardak su getiriyor. Sonra kanepede sohbet ederken kendisi için yapabileceği başka bir şey olup olmadığını merak ediyor ve kadın şifreli bir şekilde şöyle diyor: “Henüz hazır değilsin”.

“Hazır mısın…?” diye merak ediyor. “Çok gençsin, sadece bir çocuksun. Sen benim meleğimsin” diyor. Annesini memnun etme kaygısıyla ona baskı yapmaya devam ediyor. Sonunda “İhtiyacım olan şey… bir erkeğe” diye itiraf ediyor. Ama açıklamıyor, sadece sorularını cevapsız bırakıyor. Sonunda kapı zili tarafından kurtarılır. Annem için hazırlıksız bir randevuya çıkar, egzersiz yaptıktan sonra kıyafetlerini değiştirme zahmetine bile girmez.

Daha sonra Juan yalnız kalır, birkaç bira içer, annesine mesaj atar, annesinin henüz eve dönmediğinden endişelenir ve hazırladığı akşam yemeği soğumaya başlar. Nihayet onun sabah 1:30’dan sonra geldiğini duyduğunda yataktadır. Kıskanmıştır; liseden tanıdığı bir adam olan Clint’le dışarıdaydı. Tekrar uykuya dalarken annesi pembe sabahlığıyla odasına girer ve yatağına, yanına oturur. Retorik bir tavırla “Kadın olmanın ne kadar zor olduğunu biliyor musun?” diye soruyor. “Bazen sadece tapınılmak, şımartılmak istiyorum” diye belirtiyor.

Juan, kendisini ne kadar hayal kırıklığına uğrattığından şikayet eder ve Penny durumu anlar. “Kendine dokunduğunda anneni düşünüyor musun?” diye fısıldıyor ve adam battaniyenin altındaki aletini okşamaya başlıyor. Juan’dan kendisine göstermesini ister ve ardından battaniyeyi geri çekip mastürbasyon yapmaya devam ederken dikkatle bakar. Onu dudaklarından öper ve aletini okşamayı devralır.

Kısa süre sonra bornozunu çıkarır, büyük göğüslerini açığa çıkarır ve ardından şehvetli bir şekilde aletini emer. Juan anneye hakaret ediyor ve sonra onu becermeye başlıyor. Uzun tabu seks sahnelerinin ortaya çıkışını izleyin…

Mommy needs a man juan loco, penny barber 

Bir yanıt yazın